טיפים‏ > ‏

איפה נמצא סל הקניות הזול ביותר?

פורסם: 1 בספט׳ 2010, 3:15 על ידי: ניהול תקציב המשפחה   [ עודכן 1 בספט׳ 2010, 3:55 ]
כולנו רוצים לחסוך לקנות הרבה ובזול , אז השאלה שכל אחד מאיתנו שואל היא איפה יהיה לי הכי משתלם לערוך את הקניות?
(אזהרה - את התשובה לשאלה הזו לא תוכלו למצוא הפוסט הזה ולו מפני שהתשובה לה משתנה לכל אחד מאיתנו).

כל רשתות המזון הגדולות המתמחות במחיר זול מתחרות בניהם על ליבו וכיסו של כל אחד מאתנו והתחרות עולה וגוברת לקראת החגים, כל רשת מנסה להראות שאצלה הכי זול לקנות , וכאן עולה השאלה האם יש אמת בפרסום? 
הכיצד יתכן ששני רשתות מתחרות מראות "הוכחות" כמו קבלות ומשאלי רחוב וכו'.. שאצל המתחרה יקר יותר ושאצלם הכי זול לקנות.
התשובה טמונה בעצם בסל הקניות שאותה הרשת מציגה בפרסום, במבצעים השונים של אותה רשת ואפילו בתאריך שבו נערכה הקניה (לא פעם המחירים משתנים על בסיס יומי), ולכן ל-X יהיה זול יותר לקנות ברשת אחת ואילו ל-Y יהיה זול יותר לקנות ברשת המתחרה, מה שחשוב - זכרו שלא לכולנו יש את אותם צרכים ואת אותו סל קניות.

אז איך נרכיב את הסל הזול ביותר?
דרך אחת היא להיכנס לאתר פרייסל המתמחה בהשוואת מחירים בין הסופרים השונים ולבנות דרכו את סל הקניות שלכם , הבעיה היא שזה דורש להשקיע זמן ולא תמיד כל המוצרים שבסופר אכן מופיעים באתר, היתרון הוא שתוכלו לקבל תמונה די טובה לגבי הרשת הזולה ביותר והמתאימה לכם.
דרך שניה היא פשוט מודעות ,בדקו את המבצעים ברשתות הגדולות ולהחליט על סמך האינטואיציה שלכם איפה יצא לכם זול יותר לקנות בהתאם למבצעים השונים והצרכים הספציפיים שלכם לקניה הקרובה, לרוב מודעות וחישוב גס יתנו הערכה לא רעה ויעזרו לכם לקנות את הסל הזול ביותר - רק חשוב שלא תתפתו למבצעים נקודתיים כמו "עוף בשקל" כי אז אולי העוף יהיה זול אבל חשבו היטב לגבי שאר סל הקניות שלכם.
ולמי שממש מתעקש לערוך קניות בכמה סופרים שונים (בהתאם למקום שבו כל מוצר הוא הזול ביותר) וזאת על מנת להשיג באמת את הסל הזול ביותר הייתי ממליץ לקחת בחשבון שגם זמן ודלק עולים כסף ולכן קחו גם את זה בחשבון  האם זה באמת משתלם לכם.

ולסיום הייתי ממליץ לחזור ולקרוא את הפוסט של איך לחסוך בקניות בסופר.

קניה מהנה.

Comments