טיפים‏ > ‏

איך לחסוך בעלות הטלפון הביתי (2)

פורסם: 27 בנוב׳ 2011, 23:06 על ידי: ניהול תקציב המשפחה   [ עודכן 6 בפבר׳ 2012, 16:08 ]
בפוסט הזה אני מקווה לשחזר את ההצלחה של הפוסט שפרסמתי בעבר על חיסכון בעלות הסלולר ובו חשפתי את ה"דיל" שאני השגתי.
וכמו שכתבתי בעבר עם כניסת החוק שמבטל את קנסות היציאה ,המעבר מכל ספק לכל ספק אחר הוא מהיר וקל (מספר הטלפון הביתי שלכם לא משתנה - בדומה לתחום הסלולר ניוד מספרים קיים גם בטלפון הביתי).
ולכן התחרות כאן מאוד גדולה וכדאי שאנחנו הצרכנים ננצל את זה לטובתנו.

כאן נבחנים כישורי המשא ומתן שלכם מול חברת הסלולר/האינטרנט/ הטלפון הביתי.

אז כדי להקל אליכם ולתת לכם בסיס למשא ומתן ,רציתי לשתף ב"דיל" שאני סגרתי בנוגע לטלפון הביתי (הדיל כמובן התקבל משימור לקוחות).
אני בחרתי בבזק בינלאומי (014) כספק הטלפון שלי והדיל לטלפון (נכון לחודש נובמבר 2011) שקיבלתי הוא:
חבילת השירות VOB- שירות הטלפון הביתי  במחיר של 29.9 ש"ח לחודש כולל מע"מ הכוללת :
@ 1000 דקות ליעדים נייחים פנים ארציים . החל מהדקה ה-1001 תעריף בסך 8 אג' לדקה כולל מע"מ לאותם יעדים . 600 דקות ליעדים ניידים פנים ארציים . החל מהדקה ה-601 תעריף בסך 15 אג' לדקה כולל מע"מ לאותם יעדים.
@      שיחות בין מנויי הטלפון של  השירות ללא תשלום. 
@      מגוון שירותים מתקדמים ללא תשלום: תוכנת Softphone (טלפון תוכנה), תא קולי, שיחת ועידה, עקוב אחרי, שיחה חסומה ועוד.

ז"א חבילה של 1600 דקות המשלבת בין סלולר ונייחים במחיר של כ-30 ש"ח וכמובן שהדיל הוא ללא התחייבות וללא קנסות יציאה  (דבר נוסף שחשוב לבדוק כשאתם סוגרים על "דיל" של חבילת דקות הוא כמה תעלה לכם חריגה מהחבילה.

דבר נוסף שחשוב לציין הוא שאני גם סגרתי עם בזק בינלאומי על חבילת באנדל  באינטרנט (ספק+תשתית) במהירות של 2.5 MB (אבל מכיוון שאין קשר בין האינטרנט והטלפון כבר בחודש העוקב אני יכול להחליף את ספק אינטרנט  - השתמשתי בטקטיקה הזו של שילוב החבילות טלפון+אינטרנט כדי להשיג "כוח" במשא ומתן על חבילת הטלפון).

אתם מוזמנים גם לקרוא את הפוסט המקורי של איך לחסוך בעלות הטלפון הביתי וכמובן אם אתם הצלחתם לקבל "דיל" טוב יותר אני אשמח לשמוע ולפרסם..

עדכון:  מכיוון שקיבלתי לא מעט פניות מכאלו שפנו לבזק-בינלאומי ולא הצליחו להשיג את הדיל הנ"ל - נציג השירות פשוט טען בפניהם שאין כזה דבר.. מצ"ב החשבונית האחרונה שקיבלתי מבזק-בינלאומי (כמובן בניקוי הפרטים האישיים שלי) ,ואתם מוזמנים פשוט להוריד ולשלוח אליהם.
אני ממליץ שתתעקשו ואל תוותרו..
Ċ
ניהול תקציב המשפחה,
6 בפבר׳ 2012, 16:09
Comments