טיפים‏ > ‏

האם אפשר לחסוך במוצרי תינוקות?

פורסם: 7 באוג׳ 2011, 22:35 על ידי: ניהול תקציב המשפחה
ילדים זה שמחה והאור שבחיינו ואנחנו רוצים רק להעניק להם את הטוב ביותר ולכן לרוב אנשים אפילו לא "צוללים" לתוך הסעיף הזה בהוצאות ומתייחסים אליו כמו הוצאה שאי אפשר לשנותה,ובכן יש לי חדשות: אפשר לחסוך ואפילו לא מעט בנושא וזה מתחיל בהשוואת מחירים ומבצעים שתוכלו לעשות (לדוגמא: באתר פעוטות) אך בעיני אי הצמדות ל"מותגים" תעזור לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה.

מגבונים - לא מעט יודעים אבל רוב המגבונים בארץ מיוצרים באותם שני מפעלים, אז בפעם הבאה שאתם בחנות ובוחרים מותג יקר עם תמונה של דמות דיסני כזו או אחרת עליו תהפכו את האריזה ובדקו היכן הוא מיוצר , עכשיו בחרו את המגבונים הזולים ביותר בחנות ובדקו היכן הם מיוצרים (לרוב תגלו ששניהם יוצרו באותו מפעל והם גם מכילים את אותם המרכיבים הפעילים).
בלי שום קשר ,שאלה נוספת שאתם צריכים לשאול את עצמכם האם שווה לשלם פי 2 או 3 על מגבונים שמשמשים לרוב לניקוי האחוריים של הקטנטנים ולניקיון הבית..

חיתולים - מניסיוני אפילו חיתולים ממותגים ויקרים נוזלים ודולפים ,ולכן גם כאן הייתי ממליץ שלא להיצמד למותג כלשהו אלא פשוט לבחור את החיתולים שנמצאים כרגע במבצע ולקנות אותם.

מזון לתינוקות -  הבדלי המחיר במזון לתינוקת (בעיקר תחליפי החלב) בין רשתות השיווק ורשתות הפארם השונות הוא עצום לפעמים על אותו תחליף חלב יכול להיות הבדל של 20-25% במחיר ומכיוון שזו הוצאה לא קטנה ,הייתי ממליץ לבדוק ולהשוות טוב את המחירים , כיום מכיוון שאין עדיין תחרות עזה בנושא המחירים רק עולים ועולים ולכן כדאי מאוד להיות עם אצבע על הדופק בנושא.

ביגוד - צריך לזכור שילדים גדלים מהר "והורסים" את הבגדים בערך באותו הקצב , וגם את הפעוטות לא ממש מעניין האם זה מותג כזה או אחר ,ושהבגד עלה 100 ש"ח או 3 ב-100 ולכן הייתי ממליץ לקנות את בגדי התינוקות בחנויות ה-discount.
דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו - לרוב בחנויות "המתמחות" במוצרי תינוקות , הביגוד יעלה יותר מאשר בחנויות  ה-discount (והוא גם יהיה באותה איכות) ולכן גם כאן כדאי להשוות מחירים.  
Comments